Spordikeskus - Tallinna Tehnikakõrgkool
Search
Close this search box.

Spordikeskus

Spordikeskus

Keskuse eesmärgiks on kujundada elukestvat liikumisharjumust TTK üliõpilaste ja personali hulgas. Spordikeskus korraldab erinevaid treeninguid kõrgkooli üliõpilastele, personalile ning kogukonna esindajatele.

NB! Neljapäeviti kell 10.30-12.30 on jõusaal broneeritud.


Treeningute ajad 2023/2024. õppeaastal

Koostöö

TTK kehakultuurikeskusel on sidemed ja toimiv koostöö paljude riikide kõrgkoolide spordikeskustega ja üliõpilasorganisatsioonidega. Kehakultuurikeskus on üleeuroopalise kõrgkoolide spordikeskuste võrgu ENAS (European Network of Academic Sport Services) asutajaliige. Nimetatud organisatsioon hõlmab hetkel kuutteist Euroopa riiki.

Traditsiooniliselt korraldame Vilniuse, Riia ja Kotka partnerkoolidega sporditurniiri, mis toimub igal kevadel ja aastal 2000 sai meie kevadturniir 40 aastaseks! Nimetatud spordiüritus on ilmselt, oma pikaealisuse poolest, eesti koolide ja kõrgkoolide hulgas ainulaadne.
Kehakultuurikeskus korraldab igal aastal juba traditsiooniks saanud korvpalliturniiri kooli vilistlastele. Kõrgkooli kaubamärgi edendamiseks, korraldame igal aastal ka TTK saalijalgpalli, korvpalli ja võrkpalliturniiri, kus osalevad üliõpilased teistest kõrg- ja ülikoolidest.

Kasulikud lingid

Treening

Toitumine

Kontakt:

Ene Golubeva
administraator
ene.golubeva@tktk.ee
5562 5839
TLN-B208

Ava vestluse aken
1
Tuled meile? Uuri siit :)
Scan the code
Tallinna Tehnikakõrgkooli vastuvõtt
Hei! Kas saan aidata?