Avatud uste päev + Inseneeria karjääripäev 2024 - Tallinna Tehnikakõrgkool
Search
Close this search box.

Avatud uste päev + Inseneeria karjääripäev 2024

27. - 30. august - Eelnädal esmakursuslastele 17. juuni - Lõpuaktused Tallinna Tehnikakõrgkoolis 14. juuni - Lõpuaktused teenusmajanduse instituudis 27. - 7. juuni - Lõputööde kaitsmised ja lõpueksamid 15. - 16. mai - BIN@Tallinn 2024 10. mai - Avatud uste päev teenusmajanduse 9. aprill - FABPRINT 2024 4. aprill - Logistikaseminar 2024 4. märts - Avatud uste päev + Inseneeria karjääripäev 22. veebruar - Talvine lõpuaktus 2024
Info

Tallinna Tehnikakõrgkool, Pärnu mnt 62, Tallinn

Kontakt

Tallinna Tehnikakõrgkooli avatud uste päev + Inseneeria karjääripäev toob ühe katuse alla kokku nii inseneeriaõppest huvitatud gümnaasiumi ja kutsekooli õpilased kui ka uudishimulikud tudengid. Üliõpilane võib messilt leida endale sobiva praktikakoha, gümnaasiumi- ja kutsekooliõpilased saavad heita esimese pilgu oma tulevastele tööandjatele ning Tallinna Tehnikakõrgkooli erialadele.

Messil on kohal üle 60 ettevõtte – arhitektuuribüroodest logistikafirmadeni.
TTK õppimisvõimalustega tutvumiseks on gümnasistidele ja kutsekooli õpilastele töötoad ning majatuurid. Nendele registreerumine avaneb karjääripäeva kodulehel veebruaris.

Kõikidele osalejatele, kes tulevad messile ja on eelnevalt siin registreeritud, pakume TTK poolt tasuta lõunat!

Juhul, kui soovite registreeruda grupiga, palume saata grupi kontaktandmed aadressile karjaaripaev@tktk.ee.

Lisainfo ja registreerimine on leitav SIIT.

Eelseminarid toimuvad 26. veebruarist 1. märtsini Tallinna Tehnikakõrgkoolis ning on suunatud eelkõige TTK tudengitele. Eelseminaride eesmärk on tuua põnevat vaheldust tavapärastele loengutele, avardades silmaringi huvitavate väliskülalistega.

Eelseminarid leiavad aset igas instituudis ja on avatud ka teiste instituutide tudengitele. Eelseminaridele registreerimine avatakse veebruaris.

Ava vestluse aken
1
Tuled meile? Uuri siit :)
Scan the code
Tallinna Tehnikakõrgkooli vastuvõtt
Hei! Kas saan aidata?