BIN@Tallinn 2024 - Tallinna Tehnikakõrgkool
Search
Close this search box.

BIN@Tallinn 2024

17. juuni - Lõpuaktused Tallinna Tehnikakõrgkoolis 14. juuni - Lõpuaktused teenusmajanduse instituudis 15. - 16. mai - BIN@Tallinn 2024 10. mai - Avatud uste päev teenusmajanduse 9. aprill - FABPRINT 2024 4. aprill - Logistikaseminar 2024 4. märts - Avatud uste päev + Inseneeria karjääripäev 22. veebruar - Talvine lõpuaktus 2024 16. veebruar - Teenusmajanduse instituudi talvine 8. - 22. veebruar - Üliõpilasesindusse kandideerimine
Info

Tallinna Tehnikakõrgkool Ruum B-311, Pärnu mnt 62

Kontakt

Lembe Inkinen

Tallinna Tehnikakõrgkool ning Business & Innovation Network kutsuvad osalema BIN@TALLINN 2024 üritusel.

BIN@TALLINN 2024 pakub teadlastele, akadeemikutele ja ettevõtjatele platvormi oma teadmiste, kogemuste ja ideede vahetamiseks. Samuti on üritusele oodatud kõik ettevõtluse ja tehnoloogilise innovatsiooni teemadest huvitatud.  

Kahel päeval on osalejatel võimalus osa saada ettekannetest, paneeldiskussioonidest ja mitmete iduettevõtete edulugudest. Esinejad annavad edasi väärtuslikke teadmisi millega arvestada innovatsiooni ökosüsteemide arendamisel, milline on kõrgkoolide roll, kuidas kiirendada teadus- ja arendustegevust edukate ettevõteteni, millised on tehnosiirde väljakutsed ning palju muud. Tutvu ürituse programmiga!

Osalemine on TASUTA, kuid vajalik on eelnev registreerumine. Registreeru SIIN

Ava vestluse aken
1
Tuled meile? Uuri siit :)
Scan the code
Tallinna Tehnikakõrgkooli vastuvõtt
Hei! Kas saan aidata?