Inseneeria karjääripäev 2023 - Tallinna Tehnikakõrgkool

Inseneeria karjääripäev 2023

11. aprill - Konkruss "Parim ärimudel 2023" 28. märts - Logistika innovatsiooniklubi: tänavate 21. märts - Logistikaseminar 2023: Crossing 7. märts - Erasmus+ infotunnid: õppimine ja 6. märts - Inseneeria karjääripäev 2023 15. - 15. märts - Avatud loengute sari "Spiritualis 10. veebruar - Talvised lõpuaktused 2023 26. - 27. aprill - Hõbeakadeemia 24. jaanuar - Logistika innovatsiooniklubi: digitaliseeritud 24. jaanuar - Valikainete mess
Info

Tallinna Tehnikakõrgkool, Pärnu mnt 62

6. märtsil 2023 toimub Tallinna Tehnikakõrgkoolis (TTK) inseneeria karjääripäev. Tegemist on üritusega, mis toob ühe katuse alla kokku nii inseneeriaõppest huvitatud gümnaasiumi ja kutsekooli õpilased kui ka uudishimulikud tudengid. Üliõpilane võib messilt leida endale sobiva praktikakoha, gümnaasiumi- ja kutsekooliõpilased saavad heita esimese pilgu oma tulevastele tööandjatele.

Messil on kohal ligi 60 ettevõtet – arhitektuuribüroodest logistikafirmadeni. TTK õppimisvõimalustega tutvumiseks on gümnasistidele ja kutsekooli õpilastele töötoad ning majatuurid. Nendele registreerumine avaneb karjääripäeva kodulehel veebruaris.

Eelseminarid toimuvad 27. veebruarist 1. märtsini Tallinna Tehnikakõrgkoolis ning on suunatud eelkõige TTK tudengitele. Eelseminaride eesmärk on tuua põnevat vaheldust tavapärastele loengutele, avardades silmaringi huvitavate väliskülalistega.

Eelseminarid leiavad aset igas instituudis ja on avatud ka teiste instituutide tudengitele. Eelseminaridele avaneb registreerimine veebruaris.

Lisainfo ja registreerimine