Inseneeria karjääripäev 2023 - Tallinna Tehnikakõrgkool

Inseneeria karjääripäev 2023

3. november - IV Goldbergi ahelreaktsiooni masina 12. oktoober - Tudengite liiklusohutuse-teemaliste 2. - 9. oktoober - Ettevõtlusnädal Mõdrikul 28. - 21. detsember - Hõbeakadeemia 2023/24 sügissemestril 4. september - Valikainete infomess 29. - 31. august - Eelnädal 2023 16. juuni - Teenusmajanduse instituudi lõpuaktus 15. juuni - Lõpuaktus Alexela kontserdimajas 12. mai - Konverents "Turundus + inseneeria 11. aprill - Konkurss "Parim ärimudel 2023"
Info

Tallinna Tehnikakõrgkool, Pärnu mnt 62

6. märtsil 2023 toimub Tallinna Tehnikakõrgkoolis (TTK) inseneeria karjääripäev. Tegemist on üritusega, mis toob ühe katuse alla kokku nii inseneeriaõppest huvitatud gümnaasiumi ja kutsekooli õpilased kui ka uudishimulikud tudengid. Üliõpilane võib messilt leida endale sobiva praktikakoha, gümnaasiumi- ja kutsekooliõpilased saavad heita esimese pilgu oma tulevastele tööandjatele.

Messil on kohal ligi 60 ettevõtet – arhitektuuribüroodest logistikafirmadeni. TTK õppimisvõimalustega tutvumiseks on gümnasistidele ja kutsekooli õpilastele töötoad ning majatuurid. Nendele registreerumine avaneb karjääripäeva kodulehel veebruaris.

Eelseminarid toimuvad 27. veebruarist 1. märtsini Tallinna Tehnikakõrgkoolis ning on suunatud eelkõige TTK tudengitele. Eelseminaride eesmärk on tuua põnevat vaheldust tavapärastele loengutele, avardades silmaringi huvitavate väliskülalistega.

Eelseminarid leiavad aset igas instituudis ja on avatud ka teiste instituutide tudengitele. Eelseminaridele avaneb registreerimine veebruaris.

Lisainfo ja registreerimine