Inseneeria karjääripäev 2023 - Tallinna Tehnikakõrgkool
Search
Close this search box.

Inseneeria karjääripäev 2023

17. juuni - Lõpuaktused Tallinna Tehnikakõrgkoolis 14. juuni - Lõpuaktused teenusmajanduse instituudis 15. - 16. mai - BIN@Tallinn 2024 10. mai - Avatud uste päev teenusmajanduse 9. aprill - FABPRINT 2024 4. aprill - Logistikaseminar 2024 4. märts - Avatud uste päev + Inseneeria karjääripäev 22. veebruar - Talvine lõpuaktus 2024 16. veebruar - Teenusmajanduse instituudi talvine 8. - 22. veebruar - Üliõpilasesindusse kandideerimine
Info

Tallinna Tehnikakõrgkool, Pärnu mnt 62

6. märtsil 2023 toimub Tallinna Tehnikakõrgkoolis (TTK) inseneeria karjääripäev. Tegemist on üritusega, mis toob ühe katuse alla kokku nii inseneeriaõppest huvitatud gümnaasiumi ja kutsekooli õpilased kui ka uudishimulikud tudengid. Üliõpilane võib messilt leida endale sobiva praktikakoha, gümnaasiumi- ja kutsekooliõpilased saavad heita esimese pilgu oma tulevastele tööandjatele.

Messil on kohal ligi 60 ettevõtet – arhitektuuribüroodest logistikafirmadeni. TTK õppimisvõimalustega tutvumiseks on gümnasistidele ja kutsekooli õpilastele töötoad ning majatuurid. Nendele registreerumine avaneb karjääripäeva kodulehel veebruaris.

Eelseminarid toimuvad 27. veebruarist 1. märtsini Tallinna Tehnikakõrgkoolis ning on suunatud eelkõige TTK tudengitele. Eelseminaride eesmärk on tuua põnevat vaheldust tavapärastele loengutele, avardades silmaringi huvitavate väliskülalistega.

Eelseminarid leiavad aset igas instituudis ja on avatud ka teiste instituutide tudengitele. Eelseminaridele avaneb registreerimine veebruaris.

Lisainfo ja registreerimine

Ava vestluse aken
1
Tuled meile? Uuri siit :)
Scan the code
Tallinna Tehnikakõrgkooli vastuvõtt
Hei! Kas saan aidata?