Prindi

3×3 korvpalli üliõpilaste meistrivõistlused võitis Tallinna Tehnikakõrgkooli meeskond02.11.2020

1. november toimus TalTechi spordihoones 3×3 korvpalli üliõpilaste meistrivõistlused, kus 2020. aasta meistriteks tuli Tallinna Tehnikakõrgkooli meeskond, koosseisuga Alex Talisainen, Pärtel Julius Pluss, Erik Raud, Rain Saarva. 

Turniirist võttis lisaks Tallinna Tehnikakõrgkoolile osa ka Sisekaitseakadeemia, Estonia Business School ja TalTech Eesti Mereakadeemia. 

Tallinna Tehnikakõrgkooli meeskond mängis viis mängu, millest neli nad ka edukalt võitsid.  Finaalis võideti EBS-i meeskonda punktiseisuga 18-9. Kolmandaks jäi Sisekaitse Akadeemia.

Turniiril osalenud TTK meeskonnaliikme Alex Talisaineni sõnul jäädi alagrupi turniiri ainsas kaotusmängus alguses koheselt tagaajaga rolli. „Eksisime lihtsatel visetel ja samuti jäime alguses hätta lauavõistluses, mille tõttu said vastased rohkelt kordusviskeid. Lõpp oli juba loterii, millest oli rohkem õnne vastastel.

Finaalis aga kohtusime taas EBS-i võistkonnaga, kellele varasemalt kaotasime. Suutsime selles mängus hea energiaga mängida kaitses ja kontrollida kaitselauda. Kokkuvõtvalt suutsime jälgida treener Enn Läänmäe juhiseid, mis meile ka edu tõi.

Võitstkonnana muutusime mäng mängult paremaks, mida kinnitab ka finaali korralik mängupilt“, selgitas Alex Talisainen turniiri kulgu.

Tema sõnul turniiri tase kõige kõrgem ei olnud, kuna ei osalenud Tartu võistkondi ega ka TalTechi esindusmeeskonda. „Kuid nagu öeldakse, siis võitjate üle kohut ei mõisteta.”

  1. koht – Tallinna Tehnikakõrgkool
  2. koht – EBS
  3. koht – TalTech Eesti Mereakadeemia  • Jaga: