Prindi

Aasta puitehitise valimisel auhinnati ja tõsteti esile TTK õppejõudude töid16.11.2017

Kolmapäeval toimunud Aasta puitehitise valimisel pälvisid auhinna ja tõsteti esile kõigi nelja valikus olnud TTK arhitektuuriinstituudi õppejõu loomingut, fassaadiauhinna said Mihkel Tüür ja Ott Kadarik, publiku lemmikuks kuulutati Toivo Tammik ja žürii poolt tõsteti esile Ralf Tamm, kirjutab Delfi moodnekodu.

Fassaadiauhinna pälvis Kadarik Tüür Arhitektide loodud eramu Nõmmel, Delfi moodnekodu.ee portaalis hääletati 2159 inimese poolt rahva lemmikuks Toivo Tammiku Järvamaal asuv Huuksi mõisapargi müürimaja ning žürii poolt märgiti ära ka Ralf Tamme Tulivee rannarestoran Ida-Virumaal Liimja külas.

Tüüri ja Kadariku eramu on kaetud lehise laudisega ja selle perimeetri ümber on omapärased valgeks värvitud puitpostid, Tammiku publiku lemmikuks tulnud eramu on taaskasutatud puidust ehitatud romantilises pargis paiknev eramu,  mida pererahvas suveköögina ja puhke- ning mängumajana kasutab.

Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liidu korraldatud Aasta puitehitise võistlus toimus 15 korda, eelmisel aastal pälvis publiku lemmiku tiitli TTK arhitektuuriinstituudi dotsent Tomomi Hayashi Ujuv saun.

Fotod:

Üleval: Tüür Kadarik Arhitektid eramu Nõmmel
All: Ralf Tamme Tulivee rannarestoran Ida-Virumaal Liimja külas

Fotod: Delfi moodnekodu.ee

 

 


  • Jaga: