Prindi

Algas kandideerimine rakenduslike teadus- ja arendustööde konkursile24.05.2019

Sihtasutus Eesti Rakenduskõrgkoolid koostöös Tallinna Ettevõtlusametiga kuulutab välja rakenduslike teadus- ja arendustööde konkursi peaauhinnaga 1000 eurot, millele saavad üliõpilased oma töid esitada kuni 3. septembrini.

Eesmärk on väärtustada ja esile tõsta rakenduskõrgkoolides teostatavaid projekte, uuringuid, lõputöid. Konkursil võivad osaleda rakenduskõrgkoolide liikmeskonda kuuluvad isikud või uurimisgrupid, kelle töö tulemus on rakenduskõrgkoolis välja töötatud uus toode või teenus.

Konkursil osalemiseks tuleb täita ankeet ja saata oma töö (nt üliõpilasel lõputöö) hiljemalt 3. septembriks 2019 e-posti aadressile info@rkrn.ee. Komisjon hindab ja valib välja võidutöö.

Võidutöö autorit tunnustatakse Tallinna Ettevõtluspäeva pidulikul galaõhtul oktoobri alguses aukirja, auhinna ja stipendiumiga, mille suurus on 1000 eurot. Eelmise aasta võitjad leiab siit.

Täpsem info konkursi kohta on üleval siin.

Vaata ankeeti ja konkursi statuuti.

RKRN/SA Eesti Rakenduskõrgkoolid koostöös Tallinna Ettevõtlusametiga korraldab rakenduslike teadus- ja arendustööde konkurssi juba 2014. aastast.


  • Jaga: