Prindi

Arhitektuuriinstituudi tudeng tunnistati parimaks Garage 48 WOOD 2-l28.11.2018

Nädalavahetusel Césises toimunud Garage 48 Wood hackathonil tunnistati TTK arhitektuuriinstituudi tudeng Aivar Pehme meeskond parimaks, kuna teostasid parima tööna hübriid-moodulmaja Dacha.

Meeskonda kuulusid veel  Robert Männa, Marianna Zvereva ja Vitali Valtanen Eesti Kunstiakadeemiast, Matis Velt ettevõttest Q-Haus ning Agate Eglite Drezina (Läti Kunstiakadeemia).

Meeskonna sõnul tuli võit neilegi ootamatult ja innustab neid projektiga reaalselt edasi töötama.

Aivar Pehme sõnul on just hackathonid hea võimalus midagi reaalselt saavutada ja ära teha ning ennast proovile panna.  „Suurepärane võimalus on proovida intensiivset meeskonnatööd kogenud mentorite juhendamisel ning inspireerivate kaaslastega ellu viia mõni idee, mille teostamiseks üksi või kolleegidega võimalused puuduvad“. Ta lisab, et sai uusi kontakte ja -tutvusi ning see oli reaalne võimalus 48 tunniga genereerida suurepärane tulemus ja mõjutada oma karjääri ja äri.

48 tunni jooksul toimus hackathoni raames ideede väljatöötamine, ideede esitlused, teostamine mentorite juhendamisel, kontseptsioonide valmimine, 3-D mudelid, plaanid ning turundusdetailide kokkupanek – videod, koduleht jne.


  • Jaga: