Prindi

Haridus- ja teadusminister tunnustas rõiva ja tekstiili instituudi üliõpilase ja lektori koostööd21.11.2019

Haridus- ja teadusminister Mailis Reps tunnustas 19. novembril Noblessneri Valukojas rahvusvahelistel olümpiaadidel ja võistlustel märkimisväärseid tulemusi saavutanud õpilasi ja nende juhendajaid, teiste hulgas tunnustati ka Tallinna Tehnikakõrgkooli rõiva ja tekstiili instituudi lektorit Diana Tuulikut ja 2. kursuse üliõpilast Elen Tatrikut.

Minister rõõmustas õppurite rahvusvahelise edu üle ja innustas noori oma valdkonnas tegevust jätkama: „Kui juba varases nooruses on nii hästi alustatud, siis tuleb kindlasti tööd jätkata ja edasi pürgida“, kirjutatakse haridus- ja teadusministeeriumi kodulehel.

Rõiva ja tekstiili instituudi üliõpilast Elen Tatriku ja tema juhendajat lektor Diana Tuulikut tunnustati eelkõige Euroopa kutsemeistrivõistlusel EuroSkills 2018 osalemise eest, kus tihedas konkurentsis pälviti meisterlikkuse medalid. Toimunud võistlusest saab lähemalt lugeda siit. 

Vastuvõtule olid kutsutud noored füüsikud, keemikud, muusikud, matemaatikud, sportlased ning paljude teiste valdkondadega tegelevad õpilased ja üliõpilased üle Eesti.

Sündmusel elasid noortele kaasa ka mitmed Eesti tipptegijad, kes on paljudele eeskujuks ja inspiratsiooniks. Teiste hulgas andsid õppuritele auhindu üle Liisu Arro, Hirvo Surva, Doris Kareva, Liina Luik, Gerd Kanter ja Allar Raja.

Fotod: Erlend Štaub

 


  • Jaga: