Prindi

Kandideerimine rakenduslike teadus- ja arendustööde konkursile on avatud18.05.2020

Sihtasutus Eesti Rakenduskõrgkoolid koostöös Tallinna Ettevõtlusametiga kuulutab välja rakenduslike teadus- ja arendustööde konkursi peaauhinnaga 1000 eurot, millele saavad üliõpilased oma töid esitada kuni 3. septembrini.

Eesmärk on väärtustada ja esile tõsta rakenduskõrgkoolides teostatavaid projekte, uuringuid, lõputöid. Konkursil võivad osaleda rakenduskõrgkoolide liikmeskonda kuuluvad isikud või uurimisgrupid, kelle töö tulemus on rakenduskõrgkoolis välja töötatud uus toode või teenus.

Konkursil osalemiseks tuleb täita ankeet ja saata oma töö (nt üliõpilasel lõputöö) hiljemalt 3. septembriks 2020 e-posti aadressile info@rkrn.ee. Kirja pealkirjaks palume märkida “Konkurss”. Komisjon hindab ja valib välja võidutöö hiljemalt 17. septembriks.

Võidutöö autorit tunnustatakse Tallinna Ettevõtluspäeva pidulikul galaõhtul oktoobri alguses aukirja, auhinna ja stipendiumiga, mille suurus on 1000 eurot.

Täpsem info konkursi kohta on üleval siin.

Vaata ankeeti ja konkursi statuuti.

RKRN/SA Eesti Rakenduskõrgkoolid koostöös Tallinna Ettevõtlusametiga korraldab rakenduslike teadus- ja arendustööde konkurssi 2014. aastast.

 


  • Jaga: