Kirke Penter sai üliõpilaste meistrivõistlustel ujumises 2.koha - Tallinna Tehnikakõrgkool
Search
Close this search box.

Kirke Penter sai üliõpilaste meistrivõistlustel ujumises 2.koha

12. juunil toimusid Tartus Eesti lahtised üliõpilaste meistrivõistlused ujumises, kus Tallinna Tehnikakõrgkooli esindas edukalt ostu- ja hankekorralduse I kursuse tudeng Kirke Penter.

Naiste 50m rinnuli ujumises saavutas Kirke Penter 2. koha ajaga 37,27s ning napsas endale Eesti üliõpilaste ujumise meistrivõistluste hõbemedali. Naiste 50m vabalt ujumises sai Kirke 4. koha, ajaga 29,61s.

Kirke kommenteeris võistlusi nõnda: “Üllatasin ennastki, kuna ei ole umbes 3 aastat ujumisega aktiivselt tegelenud, seega tulemused olid väga head. Kroolis ujusin isikliku rekordi (vabatehnika 4. koht). Rinnuli ujumises jäin vaid paar sekundit isiklikule rekordile alla ning teenisin välja hõbemedali, mis oli rõõmustav. Vahva oli taas võistlusmelus olla ja natukene närvi tunda.”

Tallinna Tehnikakõrgkool kogus ujumise meistrivõistlustelt kokku 913 punkti, mis liidetakse õppeaasta sportlikuma kõrgkooli punktiarvestusse. Juba peagi kuulutab Eesti Akadeemiline Spordiliit välja õppeaasta sportlikumad kõrgkoolid.