Prindi

Müüki tulid Logistikaseminari piletid21.01.2019

TTK transpordi ja logistika tudengite korraldatav Logistikaseminar toimub seekord 14. märtsil Viru Hotelli Konverentsikeskuses, seminari märksõnadeks on edu, innovatsioon ning vastuste leidmine.

Juubeliseminari tunnuslause on „Possibility in Every Direction“ ning läbivateks teemadeks Dream, Create, Inspire. Tudengite eesmärk on pakkuda osalejatele unustamatut seminarielamust, inspireerida neid oma ümbrust märkama ning esitleda oma ala edukamaid inimesi, kes innustavad kuulajaid haarama edust, looma uusi ja mitte piirama ise oma võimalusi.

Märtsikuu teine neljapäev tasub oma kalendris juba varakult kinni panna, sest oodata on 20 aasta suurimat seminari, mida külastab ligi 450 inimest. Juubeliüritust toetavad mitmed eesti nimekaimad ja suurimad logistikaettevõtted, kellel on messialal väljas oma boksid, kus on oodata palju huvitavaid mänge ja loosimisi ning loomulikult on võimalus mõõtu võtta ka traditsioonilises Tudengiboxis.

Logistikaseminar 2019 on Tallinna Tehnikakõrgkooli 3. kursuse transpordi ja logistika eriala tudengite korraldatav üritus, mis toimub sel aastal juba 20. korda. Seminari eesmärk on luua kasulikke kontakte üliõpilaste ja ettevõtjate vahel ning tutvustada aktuaalsemaid teemasid äri- ja logistikavaldkonnas.

Piletid on alates tänasest müügil: https://fienta.com/et/logistikaseminar-2019

Rohkem informatsiooni seminari esinejate ning koostööpartnerite kohta leiab www.logistikaseminar.ee või Logistikaseminari sotsiaalmeediakanalitest.


  • Jaga: