Toyota Baltic AS ja Radius Machining OÜ andsid üle stipendiumid - Tallinna Tehnikakõrgkool

Toyota Baltic AS ja Radius Machining OÜ andsid üle stipendiumid

Esmaspäeval, 20. detsembril andsid ettevõtted Toyota Baltic AS ja Radius Machining OÜ üle stipendiumid silmapaistvatele tehnikainstituudi tudengitele.

Toyota Baltic selle aasta stipendiumi sai autotehnika õppekava 2. kursuse tudeng Rene Kirsimägi ning eelmise aasta stipendiumi sai autotehnika 3. kursuse tudeng Tommy Toim. Toyota stipendiumi maksmine jätkub õpingute lõpuni ning nende esindajate sõnul otsitakse ettevõttesse ka tulevikus inimesi, kes soovivad jätkuvalt õppida ning ennast täiendada.

Metallitööstusettevõtte Radius Machining 1500-eurose stipendiumi pälvis tänavu Tallinna Tehnikakõrgkooli masinaehituse õppekava 2. kursuse tudeng Aleksander Jänes.

“Kõik kandidaadid olid äärmiselt head ja väärivad kindlasti stipendiumi. Seekord jäid silma Aleksanderi puhul suurepärased õppetulemused, kus tema keskmine hinne oli 5.0”, kommenteeris stipendiumi üle andnud Radius Machiningu arendusjuht Timo Vilumets.

Aleksander Jänes ise märkis oma avalduses, et: ” Tööde teostamisel ning õpingutes olen täpne ja kohusetundlik ning sihin alati maksimaalset tulemust.”

Radius Machining toetada ja populariseerida masinaehituse eriala ning innustada selle teekonna valinud tudengeid. “Masinaehitus areneb jõudsalt ja tegemist on ülimalt digitaalse ning automatiseeritud valdkonnaga, kus inseneril on võimalus oma loovust näidata ja läbi selle reaalselt luua midagi, mis on vajalik”.

Radius Machining OÜ on Tallinna Tehnikakõrgkooli tudengitele stipendiumi välja andnud nüüdseks neli aastat.


Uudised
ja pressiteated