TTK osaleb rahvusvahelises projektis, mille eesmärk on luua õppematerjalide digikogu - Tallinna Tehnikakõrgkool
Search
Close this search box.

TTK osaleb rahvusvahelises projektis, mille eesmärk on luua õppematerjalide digikogu

TTK osaleb rahvusvahelises projektis, mille eesmärk on luua õppematerjalide digikogu

Tallinna Tehnikakõrgkooli reaalainete keskus alustas uue Erasmus+ rahvusvahelise projektiga, mille nimeks on “Gate2Math: Open multilingual smart library for mathematical resources supporting efficient learning”

Projekti juhib Anne Uukkivi ning selles osalevad TTK poolt Oksana Labanova, Elena Safiulina ja Helen Kiis. Projekti partneriteks on Tallinna Ülikool, Instituto Politecnico do Porto (Portugal), Universitat Politecnica de Catalunya (Hispaania), Universitatea Tehnica Cluj-Napoca (Rumeenia), CAMPUS 02 Fachhochschule der Wirtschaft (Austria). Projekt kestab 3 aastat.  

Projekti eesmärk on luua matemaatikaalaste kõrgekvaliteetsete avatud õppematerjalide digikogu. Digikogu sisaldab nii teoreetilisi, rakenduslikke kui ka hindamiseks kasutatavaid algebra, diferentsiaal- ja integraalarvutuse, geomeetria, statistika ja tõenäosusteooria õppematerjale. Projekti tulemusel valmivad avatud õppematerjalide tüpoloogia ja kvaliteedikriteeriumid, digikogu platvorm ning avatud mitmekeelsed vaegnägijatele mõeldud õppematerjalid. Õpetajatele ja õppijatele viiakse läbi uute õppematerjalide loomise võistlus, et digikogu juurde koondada uute sisuloojate kogukond. 

Projekti sihtrühmad on:

  • matemaatikaõpetajad kesk-, kutse- ja kõrgkoolides, sealhulgas vaegnägijate ja värvipimedate õpetajad;
  • kesk- ja kutsehariduse ning STEM erialade esimeste aastate õppijad, sealhulgas nägemispuudega ja värvipimedad õppijad;
  • tehnoloogiapõhise õppe, veebipõhise õppe ja STEM-pedagoogika valdkonna teadlased ja uurijad.

Rohkem infot leiab aadressilt bit.ly/gate2math.

Uudised
ja pressiteated

Ava vestluse aken
1
Tuled meile? Uuri siit :)
Scan the code
Tallinna Tehnikakõrgkooli vastuvõtt
Hei! Kas saan aidata?