Prindi

TTK-s peeti esimene tudengite LAN Party27.11.2017

Kolmapäeval, 22. novembril toimus TTK esimene võrgupidu ehk LAN Party, kus arvutimängude mängimises võistlesid kaheliikmelised meeskonnad, võitjate esikolmikus andsid tooni autotehnika ja teedeehituse tudengid.

Korraldaja Rene Maasi sõnul sündis idee tuutorite ümarlauas. „Soov oli tuua TTK-sse uusi tudengiüritusi ja kuna LAN Party on noorte hulgas populaarne, otsustasime selle nii meeskonnavaimu tõstva kui ka võistluspinget pakkuva formaadi kasuks“. Rene lisas, et mängijad jäid üritusega väga rahule, kuna võistlus oli jõukohane ja põnev igale tasemele.

Mängiti CS:GO 2v2 turniiri ja võistlesid 6 meeskonda. Omavahel mängisid läbi kõik mängupaarid, võitjateks tulid masinaehitust õppiv Rainer Vassiljev ja autotehnika tudeng Martin Kõrm.

Teise koha mängisid omale välja teedeehitust õppivad Natanel Russ ja Alex Kalde, kolmandaks jäid autotehnika tudengid Kaupo Jõe ja Kaspar Palu.

Võitjaid said autasustamisel kätte ka auhinnad, muu hulgas ka Steami kinkekaardi.

LAN Partyl jaoks oli loodud server CS1.6’s, kus kõik said kätt harjutada ning samuti oli üles seatud Playstation 4 nurk, kus sai mängida erinevaid mänge olenevalt tujust.

Ürituse eestvedajad olid Andres Kivisild, Kristjan Palmiste, Kristjan Raag, Renek-Ken Külvi ja Rene Maas, kokku tuli 25 osavõtjat. Korraldajate sõnul toimub järgmine kogunemine kevadel.


  • Jaga: