Prindi

TTK tudengid püstitasid talimängude aktiivsusrekordi02.02.2018

26.-28. jaanuaril Käärikul peetud Üliõpilaste III Talimängudel püstitasid TTK tudengid rekordi võistluste aktiivsusarvestuses, tulles aktiivsustabelis nii esimesele kui ka teisele kohale, kui kaks tudengit osalesid kahel päeval kokku 30-l võistlusalal.

TTK tehnikainstituudis masinaehitust õppiv Mart Pärtel ja logistikatudeng Sten-Mark Virro osalesid kaks päeva väldanud talimängudel vastavalt 16 ja 14 alal. TTK naistest oli kõige aktiivsem keskkonnatehnoloogia ja –juhtimise tudeng Grethe-Johanna Ploompuu, kes osales 13 alal. Mängude üldarvestuses olid TTK tudengid edukaimad bingos, pokkeris ja taliujumises. Kokku 13 kõrgkoolist osales üritusel 500 tudengit, TTK-st oli väljas 40 tudengit, õppejõudude omavahelises mõõduvõtus esindasid TTK-d Raili Juurikas ja Erki Lember.

Mängude aktiivsusrekordi püstitanud Mart Pärtel sõnas talimänge kommenteerides, et kuigi õhtud veedeti seltskonda nautides ja teiste koolide tudengitega tutvudes, olid kõik hommikuks reipad, sest ees ootas uus päev ning juba hommikul vara alustati lumesõja ja kummikuhokiga. Peale nimetatud alasid sai ette võtta pokkeri ning taliujumise. „Karastav ujumine oli äärmiselt värskendav ja edasi suunduti Tehvandile suusa-aladele, kusjuures suusatamine ei väsitanud kedagi, sest Käärikule tagasi jõudes suunduti kohe talijalgpalli mängima“, kirjeldas TTK üliõpilasesinduse spordivaldkonna juht Triin Lumiste. „Õhtu sai veeta Bingo seltsis või ületada ennast püüdes maanduda suusahüpetel. Suusahüpetes oli TTK osalus väga suur, õnneks jäid kõik terveks ja parima kostüümi auhind võideti samuti“.

Spordialadele pani lõpu alati kõige oodatum naiste mudamaadlus, kus esmakordselt oli ka TTK esindatud. Bingo pingeline finaal kujunes soodsaks ja võidu noppis TTK tudeng Gregor Kiin. Triin Lumiste lisas muljeid kokkuvõttes, et polnud osalejat, kes poleks lahkunud rõõmsalt. „Lisaks on paljud osalejad juba ära broneerinud kuupäevad suvemängude ajaks, et tulla taas Käärikule ja nautida tudengielu lahedamaid üritusi.”

Mängude üldvõitjaks tuli Tallinna tehnikaülikool, teiseks jäi Tartu ülikool ja kolmandale kohale tuli Eesti Maaülikool.

 

 


  • Jaga: