Hoonete ehitus - Tallinna Tehnikakõrgkool
Search
Close this search box.

Hoonete ehitus

Hoonete ehitus

Hoonete ehitus

Hoonete ehituse erialal on alati tulevikku, sest maja on inimese kodu. Hoonete ehituse eriala lõpetanud leiavad spetsialistide või juhtidena ehitusvaldkonnas alati tööd, mis pakub lõputult arenguvõimalusi ning väljakutseid teha asju, mis jäävad püsima.

Meie hoonete ehituse (Building Construction) õppekava:

  • õpetab ehitustehnoloogiat, ehitusseadusandlust- ja standardeid, ehitusmaterjale ja nende omadusi, ehitusprotsessi juhtimist, tööks vajalikke suhtlus- ja juhtimisoskusi, info- ja kommunikatsioonitehnoloogiaid, projekteerimise tõdesid, hoonete haldamise ja hooldamise põhimõtteid, ettevõtluse aluseid ja muud ehitusinsenerile vajalikku.
  • annab õppekava läbinutele ehitusinseneri esmakutse (EKR 6. tase).
  • hõlmab praktilise info-, ehitustehnoloogia; ehitusfüüsika, majandus- ja juhtimisainete ning keeleõppe kursuseid.
  • pakub võimalusi areneda praktikumides, rahvusvahelistes töötubades ja õppepraktikatel. Üliõpilastel on võimalik õppida vahetusüliõpilasena mõnes Euroopa Liidu riigi kõrgkoolis või käia Euroopas praktikal.
  • ühendab teoreetilised teadmised ja praktilised oskused, et lõpetanu oskaks mõelda loovalt ning töötada juhina või jätkata õpinguid magistriõppes Eestis või välismaal.
  • tagab lõpetajale arenemisvõimalustega erialase töö.


“Tööandja hindab kõrgelt TTK-st saadud praktilisi oskusi – koolist tulles olen mina juba ehitusplatsil viibinud ja põhitõed selgeks saanud.“

– Gertu Herzmann, vilistlane

Ehitusinsenere otsivad oma ridadesse kõik ehitusvaldkonna ettevõtted, tegelegu nad projekteerimise, üldehituse, spetsiifiliste objektide ehituse või vanade hoonete restaureerimise-renoveerimisega. Ehitusinsenerid leiavad tööd objekti- ja projektijuhtidena, eelarvestajate, projekteerijate või tehnikutena. Kuid nad võivad olla ka oma ettevõtte omanikud, juhid ja tippspetsialistid ühes isikus.

Tallinna Tehnikakõrgkool on Eesti vanim ja suurim tehnikavaldkonna rakenduskõrgkool. Selle lõpetaja saab rakenduskõrghariduse diplomi ja bakalaureusekraadi, mis kinnitab, et oled oma valdkonna tõeline spetsialist ja võid asuda kohe tööle või kandideerida magistriõppesse Eestis või välismaal.

  • Tutvu vastuvõtutingimustega
  • Matemaatika riigieksami ja/või TTK matemaatika testi sooritanud kandidaatidele lisatakse täiendavad konkursipunktid vastavalt tulemustele.
  • Ehitusvaldkonnas kutseõppeasutuse lõpetanud kandidaatidele lisatakse 0,25 lisapunkti.

Lisainformatsioon:

Lauri Peetrimägi
juhtivlektor, hoonete ehituse õppekava juht
lauri.peetrimagi@tktk.ee
666 4549
TLN-A214
CV-ETIS
Kaidi Laks
juhiabi, aasta tugitöötaja 2022
kaidi.laks@tktk.ee
666 4547
TLN-A214
Ava vestluse aken
1
Tuled meile? Uuri siit :)
Scan the code
Tallinna Tehnikakõrgkooli vastuvõtt
Hei! Kas saan aidata?