Transport ja logistika - Tallinna Tehnikakõrgkool
Search
Close this search box.

Transport ja logistika

Transport ja logistika

Transport ja logistika

Logistika erialal saab selgeks asjade, info ja inimeste ühest kohast teise liigutamise teadus. See on majanduse vereringe, millest sõltuvad kõik ettevõtted üle maailma. Üleilmastunud majandusega maailmas on logistika rahvusvaheliste võimalustega kõrgtehnoloogiline tulevikueriala.

Meie transpordi ja logistika (Transport and Logistics) õppekava:

  • õpetab nägema ja mõistma logistikaprotsesse ja -protseduure tervikuna.
  • annab nii logistikatoimingute kui ka logistika kui terviku juhtimiseks vajalikke teadmisi ja oskusi.
  • hõlmab õppetööd Põhjamaades ainulaadses interaktiivses logistika simulatsioonilaboris, mis võimaldab läbi mängida tänapäevase tarneahela protsesse.
  • pakub võimalust teha sealsamas laboris teadustööd, arendada ja testida logistika-, transpordi- ja ekspedeerimise süsteeme.
  • ühendab koostöös Eesti juhtivate logistikaettevõtetega teooria praktikaga kahtepidi – tudengid käivad ettevõtetes praktikal ning ettevõtete spetsialistid koolis külalislektoriteks.
  • tagab lõpetajale arenemisvõimalustega erialase töö igas maailmamajanduse ja -kaubanduse sõlmpunktis.


„Transpordi ja logistika eriala on uskumatult praktiline – sain karjääri juba esimesel kursusel alustada!“

– Liisa Ratassepp, üliõpilane

Logistika ja transpordi eriala lõpetajaid vajavad ettevõtted üle maailma. Tihe koostöö ettevõtetega annab parima praktilise hariduse ja head võimalused asuda pärast lõpetamist kohe ametisse. Transpordi- ja logistikainsenerid töötavad edukalt mitte ainult veonduse ja ekspedeerimisega tegelevas ettevõttes, vaid pea kõigis majandussektorites.

Tallinna Tehnikakõrgkool on Eesti vanim ja suurim tehnikavaldkonna rakenduskõrgkool. Selle lõpetaja saab rakenduskõrghariduse diplomi ja bakalaureusekraadi, mis kinnitab, et oled oma valdkonna tõeline spetsialist ja võid asuda kohe tööle või kandideerida magistriõppesse Eestis või välismaal.

  • Tutvu vastuvõtutingimustega
  • Matemaatika riigieksami ja/või TTK matemaatika testi sooritanud kandidaatidele lisatakse täiendavad konkursipunktid vastavalt tulemustele.
  • Transpordi ja logistika valdkonnas kutseõppeasutuse lõpetanud kandidaatidele lisatakse 0,25 lisapunkti.

Lisainformatsioon:

Rene Maas
lektor, transpordi ja logistika õppekava juht
Marju Viitmann
juhiabi
marju.viitmann@tktk.ee
666 4566
TLN-A124

Logistikaseminar on pikaajalise traditsiooniga Tallinna Tehnikakõrgkooli III kursuse tudengite korraldatav logistika suursündmus, millel on igal aastal ligi 250 osavõtjat.

Korraldusmeeskonnale on antud vabad käed seada kokku teemaplokid ja esinemiskava, määrata toimumisaeg ja -paik ning leida potentsiaalsed koostööpartnerid. Seminari eesmärk on luua kasulikke kontakte üliõpilaste ja ettevõtjate vahel ning tutvustada aktuaalsemaid teemasid äri- ja logistikavaldkonnas.

Ava vestluse aken
1
Tuled meile? Uuri siit :)
Scan the code
Tallinna Tehnikakõrgkooli vastuvõtt
Hei! Kas saan aidata?