Ostu- ja hankekorraldus - Tallinna Tehnikakõrgkool
Search
Close this search box.

Ostu- ja hankekorraldus

Ostu- ja hankekorraldus

Ostu- ja hankekorraldus

Professionaalne ostmine on oskus, mis võimaldab parandada ettevõtte majandustulemusi ja efektiivsusnäitajaid. Kui seda teha oskamatult, võib ettevõte oma konkurentsivõimes kaotada. Ostu- ja hankekorraldus on Eestis kiiresti arenev valdkond, kus nõudlus heade kõrgharitud spetsialistide järele pidevalt kasvab. 

Ostu- ja hankekorralduse (Purchasing and Procurement Management) õppekava:

  • … õpetab tundma ostu- ja hankekorralduse probleeme ning lahendusi.
  • … annab tööturule sisenemiseks konkurentsivõime nii transpordi- ja logistikasektori kui ka muude valdkondade ostu- ja hankeprotsesside korraldaja või juhina.
  • … hõlmab õppetööd uues moodsas logistikalaboris, kus omandatakse süsteemsed teadmised ostu- ja hankeprotsessidest, tarneahela juhtimisest ning logistikaalased teoreetilised teadmised ja praktilised oskused. 
  • … pakub edasiõppimise võimalust logistika ja tarneahela juhtimise magistriõppes ülikoolides Eestis ja välismaal. Juba õpingute ajal on võimalik õppida vahetusüliõpilasena mõnes välisülikoolis.
  • … ühendab koostöös Tallinna Tehnikakõrgkooli instituutidega erialateadmisi. Lisaks teoreetilistele ainetele ja praktikumidele on õppetöös oluline roll praktikatel ettevõtetes, mis annavad kogemuse konkreetses töökeskkonnas.
  • … tagab lõpetajate arenemisvõimalustega erialase töö ja tulevased töökohad nii riigi- kui ka erasektoris.


„Ostu- ja hankekorraldajad on head suhtlejad, kes saavad hakkama nii ettevõttes kui ka riigisektoris.“

– Marleen Mesults, üliõpilane

Ostu- ja hankekorralduse eriala lõpetajad leiavad end töötamast nii era- kui ka avalikus sektoris, juhtimas strateegiliselt tähtsaid protsesse ettevõtetes ning asutustes.

Tallinna Tehnikakõrgkool on tehnikavaldkonnas Eesti vanim ja suurim rakenduskõrgkool. Selle lõpetaja saab rakenduskõrghariduse diplomi ja bakalaureusekraadi, mis kinnitab, et oled oma valdkonna tõeline spetsialist ja võid asuda kohe tööle või kandideerida magistriõppesse Eestis või välismaal.

  • Tutvu vastuvõtutingimustega
  • Matemaatika riigieksami ja/või TTK matemaatika testi sooritanud kandidaatidele lisatakse täiendavad konkursipunktid vastavalt tulemustele.

Lisainformatsioon:

Eduard Ševtšenko
professor, ostu- ja hankekorralduse õppekava juht
Marju Viitmann
juhiabi
marju.viitmann@tktk.ee
666 4566
TLN-A124
Ava vestluse aken
1
Tuled meile? Uuri siit :)
Scan the code
Tallinna Tehnikakõrgkooli vastuvõtt
Hei! Kas saan aidata?