Teabehalduse korraldamine - Tallinna Tehnikakõrgkool
Search
Close this search box.

Teabehalduse korraldamine

Teabehalduse korraldamine

Teabehalduse ja infosüsteemide korraldamine

Organisatsioonides toimub praegu jõuline üleminek senistelt dokumendihaldussüsteemidelt teenustepõhisele teabehaldusele, millest tulenevalt on aina olulisem valida ettevõtetes äriprotsesside toetamiseks sobivad infosüsteemid. Infotehnoloogia osa nii era- kui ka avalikus sektoris kasvab iga päevaga ja uuenduste eesmärgiks on vähendada bürokraatiat ning säästa aega ja raha.

Teabehalduse ja infosüsteemide korraldamise (Information Governance and Information Systems Management) õppekava

  • annab teadmised majanduskeskkonnast ja ettevõtte juhtimisest, organisatsiooni teabehalduse ja infosüsteemide korraldamisest tasemel, mis on kooskõlas teabehalduse korraldaja tase 6 nõuetega. 
  • hõlmab teadmisi ja oskusi, mis võimaldavad töötada info juhtimise ja haldamisega seotud ametites, nagu teabehaldur, juhiabi, teenuseomanik, IT-projektijuht, äriinfosüsteemide peakasutaja ja tellija.
  • võimaldab ettevõtetes toimuvatel praktikatel ja lõputöö koostamisel rakendada õppetöös omandatud teadmisi ja oskusi äriprobleemide lahendamiseks. 
  • tagab õppijale võimaluse taotleda töötukassast riiklikku tasemeõppe toetust, kuna õppekava kuulub riiklikult eelisarendatavate valdkondade nimekirja.
  • lõpetamine võimaldab jätkata õpinguid magistriõppes.

Kui näed oma tulevikku selle kiiresti areneva valdkonna tegusa spetsialistina, vali erialaks kasvava nõudlusega teabehalduse ja infosüsteemide korraldamine. 

Teabehaldust ja infosüsteemide korraldamist saab õppida Tallinna Tehnikakõrgkooli Teenusmajanduse instituudis Lääne-Virumaal Mõdrikul. Mõisakompleksis asuv õpikeskkond on unikaalne, samas kaasaegne.

Tallinna Tehnikakõrgkool on Eesti vanim ja suurim tehnikavaldkonna rakenduskõrgkool. Selle lõpetaja saab rakenduskõrghariduse diplomi ja bakalaureusekraadi, mis kinnitab, et oled oma valdkonna tõeline spetsialist ja võid asuda kohe tööle või kandideerida magistriõppesse Eestis või välismaal.

Teabehalduse ja infosüsteemide korraldamise õppekavale sisseastumisel tuleb osaleda grupivestlusel.

Tõmba endale rakendus, õpi teabehaldust ja infosüsteemide korraldamist TTK-s!

Lisainformatsioon:

Heli Freienthal
juhtivlektor, teabehalduse ja infosüsteemide korraldamise õppekava juht
heli.freienthal@tktk.ee
329 5961
MDR-A121; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
CV-ETIS
Reet Niilus
õppekorralduse spetsialist
reet.niilus@tktk.ee
329 5956
MDR-A106; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
Pille Koit
õppekorralduse spetsialist, aasta tugitöötaja 2023
pille.koit@tktk.ee
329 5969
MDR-A205; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
Ava vestluse aken
1
Tuled meile? Uuri siit :)
Scan the code
Tallinna Tehnikakõrgkooli vastuvõtt
Hei! Kas saan aidata?