Ehitusinstituut - Tallinna Tehnikakõrgkool

Ehitusinstituut

Aivars Alt
instituudi direktor, juhtivlektor
aivars.alt@tktk.ee Tel: 666 4546 ruum: TLN-A214 CV-ETIS
Kaidi Laks
juhiabi
kaidi.laks@tktk.ee Tel: 666 4547 ruum: TLN-A214
Tarvo Mill
professor, teedeehituse õppekava juht
tarvo.mill@tktk.ee Tel: 666 4552 ruum: TLN-A212 CV-ETIS
Julija Šommet
kaasprofessor
julija.sommet@tktk.ee Tel: 666 4551 ruum: TLN-A219 CV-ETIS
Rein Einasto
emeriitprofessor
Lauri Peetrimägi
juhtivlektor
lauri.peetrimagi@tktk.ee Tel: 666 4549 ruum: TLN-A214 CV-ETIS
Raivo Ranne
juhtivlektor, rakendusgeodeesia õppekava juht
raivo.ranne@tktk.ee Tel: 666 4551 ruum: TLN-A216 CV-ETIS
Anti Hamburg
juhtivlektor, hoonete ehituse õppekava juht
anti.hamburg@tktk.ee Tel: 666 4550 ruum: TLN-A215 CV-ETIS
Rein Koch
teadur
koch@fi.tartu.ee Tel: 666 4550 ruum: TLN-A215 CV-ETIS
Pille Hamburg
juhtivlektor
pille.hamburg@tktk.ee Tel: 666 4550 ruum: TLN-A215 CV-ETIS
Jaak Jaanus
lektor
jaak.jaanus@tktk.ee Tel: 666 4551 ruum: TLN-A216 CV-ETIS
Andres Kuningas
lektor
Karin Lellep
lektor
karin.lellep@tktk.ee Tel: 666 4549 ruum: TLN-A214 CV-ETIS
Leena Paap
lektor, kinnisvara korrashoiu õppekava juht
leena.paap@tktk.ee Tel: 666 4551 ruum: TLN-A216 CV-ETIS
Egert-Ronald Parts
lektor
egert-ronald.parts@tktk.ee Tel: 666 4550 ruum: TLN-A215 CV-ETIS
Rene Pruunsild
lektor
rene.pruunsild@tktk.ee Tel: 666 4552 ruum: TLN-A212 CV-ETIS
Anneli Ramjalg
lektor
anneli.ramjalg@tktk.ee Tel: 666 4549 ruum: TLN-A214 CV-ETIS
Sven Sillamäe
lektor
sven.sillamae@tktk.ee Tel: 666 4552 ruum: TLN-A212 CV-ETIS
Sirle Suviste
lektor
sirle.suviste@tktk.ee Tel: 666 4549 ruum: TLN-A214 CV-ETIS
Jüri Tamm
külalislektor
jyri.tamm@tktk.ee Tel: 666 4549 ruum: TLN-A214 CV-ETIS
Mati Toome
lektor
mati.toome@tktk.ee Tel: 666 4552 ruum: TLN-A212 CV-ETIS
Katrin Uueküla
lektor
katrin.uuekula@tktk.ee Tel: 666 4551 ruum: TLN-A216 CV-ETIS
Meelis Toome
õpetaja
meelis.toome@tktk.ee Tel: 666 4552 ruum: TLN-A212 CV-ETIS
Ando Pärtel
laboriinsener
ando.partel@tktk.ee Tel: 520 0665 ruum: TLN-B116