Ehitusinstituut - Tallinna Tehnikakõrgkool

Ehitusinstituut

Ehitusinstituut

Aivars Alt
instituudi direktor, juhtivlektor
aivars.alt@tktk.ee
666 4546
TLN-A214
CV-ETIS
Kaidi Laks
juhiabi, aasta tugitöötaja 2022
kaidi.laks@tktk.ee
666 4547
TLN-A214
Tarvo Mill
professor, teedeehituse õppekava juht
tarvo.mill@tktk.ee
666 4552
TLN-A212
CV-ETIS
Anti Hamburg
juhtivlektor, hoonete ehituse õppekava juht
anti.hamburg@tktk.ee
666 4550
TLN-A215
CV-ETIS
Leena Paap
lektor, kinnisvara korrashoiu õppekava juht
leena.paap@tktk.ee
666 4551
TLN-A216
CV-ETIS
Katrin Uueküla
lektor, rakendusgeodeesia õppekava juht
katrin.uuekula@tktk.ee
666 4551
TLN-A216
CV-ETIS
Rein Einasto
emeriitprofessor
Julija Šommet
kaasprofessor
julija.sommet@tktk.ee
666 4551
TLN-A219
CV-ETIS
Lauri Peetrimägi
juhtivlektor
lauri.peetrimagi@tktk.ee
666 4549
TLN-A214
CV-ETIS
Raivo Ranne
juhtivlektor
raivo.ranne@tktk.ee
666 4551
TLN-A216
CV-ETIS
Pille Hamburg
juhtivlektor
pille.hamburg@tktk.ee
666 4550
TLN-A215
CV-ETIS
Karin Lellep
juhtivlektor
karin.lellep@tktk.ee
666 4549
TLN-A214
CV-ETIS
Anneli Ramjalg
juhtivlektor
anneli.ramjalg@tktk.ee
666 4549
TLN-A214
CV-ETIS
Sven Sillamäe
juhtivlektor
sven.sillamae@tktk.ee
666 4552
TLN-A212
CV-ETIS
Sirle Suviste
juhtivlektor
sirle.suviste@tktk.ee
666 4549
TLN-A214
CV-ETIS
Jaak Jaanus
lektor
jaak.jaanus@tktk.ee
666 4551
TLN-A216
CV-ETIS
Andres Kuningas
lektor
Egert-Ronald Parts
lektor
Rene Pruunsild
lektor
rene.pruunsild@tktk.ee
666 4552
TLN-A212
CV-ETIS
Jüri Tamm
külalislektor
jyri.tamm@tktk.ee
666 4549
TLN-A214
CV-ETIS
Meelis Toome
õpetaja
meelis.toome@tktk.ee
666 4552
TLN-A212
CV-ETIS
Ando Pärtel
laboriinsener
ando.partel@tktk.ee
520 0665
TLN-B116