Logistikainstituut - Tallinna Tehnikakõrgkool

Logistikainstituut

Kati Nõuakas
instituudi direktori kt, juhtivlektor, transpordi ja logistika õppekava juht, Aasta õppejõud 2019
kati.nouakas@tktk.ee Tel: 666 4567 ruum: TLN-A124 CV-ETIS
Marju Viitmann
juhiabi
marju.viitmann@tktk.ee Tel: 666 4566 ruum: TLN-A124
Enno Lend
rektor, professor
enno.lend@tktk.ee Tel: 666 4500 ruum: TLN-A205 CV-ETIS
Eduard Ševtšenko
külalisprofessor, ostu- ja hankekorralduse õppekava juhi kt
Sven Kreek
juhtivlektor, transpordi- ja liikluskorralduse õppekava juht
sven.kreek@tktk.ee ruum: TLN-A131 CV-ETIS
Inna Gorislavskaja
külalislektor
inna.gorislavskaja@tktk.ee Tel: 666 4567 ruum: TLN-A128a CV-ETIS
Tõnis Hintsov
lektor
Oliver Kallas
projekti IntelTrans juht
oliver.kallas@tktk.ee Tel: 666 4565 ruum: TLN-A124
Mihhail Kirejev
külalislektor
mihhail.kirejev@tktk.ee ruum: TLN-A122
Rene Maas
külalislektor
Tõnu Mägi
lektor
tonu.magi@tktk.ee Tel: 666 4567 ruum: TLN-A124 CV-ETIS
Janek Popell
külalislektor
Rauno Raju
külalislektor
Rita Ojala
õpetaja
rita.ojala@tktk.ee Tel: 666 4568 ruum: TLN-A131 CV-ETIS
Wladimir Segercrantz
projektijuht
Heiti Mering
laboriinsener
heiti.mering@tktk.ee ruum: TLN-A122