Tehnoloogia ja ringmajanduse instituut - Tallinna Tehnikakõrgkool

Tehnoloogia ja ringmajanduse instituut

Evelin Vaab
instituudi direktor, moetööstuse õppekava ressursikorralduse õppesuuna juht
evelin.vaab@tktk.ee Tel: 666 4560 ruum: TLN-A414
Helina Prints
juhiabi
helina.prints@tktk.ee Tel: 666 4561 ruum: TLN-A114
Erki Lember
professor
erki.lember@tktk.ee ruum: TLN-A114 CV-ETIS
Toomas Pihl
professor
toomas.pihl@tktk.ee Tel: 666 4572 ruum: TLN-A114 CV-ETIS
Viiu Sillaste
professor
viiu.sillaste@tktk.ee Tel: 666 4573 ruum: TLN-A118 CV-ETIS
Ada Traumann
professor
ada.traumann@tktk.ee ruum: TLN-A414 CV-ETIS
Deniss Klauson
külalisprofessor
Oliver Kalda
juhtivlektor, keskkonnatehnoloogia ja -juhtimise õppekava juht
oliver.kalda@tktk.ee Tel: 666 4573 ruum: TLN-A118 CV-ETIS
Ilme Alandi
lektor
ilme.alandi@tktk.ee ruum: TLN-A414
Merje Beilmann
lektor, moetööstuse õppekava tehnoloogia ja tootearenduse õppesuuna juht
merje.beilmann@tktk.ee Tel: 666 4562 ruum: TLN-A414 CV-ETIS
Lea Koldmets
külalislektor
lea.koldmets@tktk.ee ruum: TLN-A415
Margit Kuusk
lektor
margit.kuusk@tktk.ee ruum: TLN-A415
Jaak Lavin
külalislektor, tootmise ja tootmiskorralduse õppekava juhi kt
jaak.lavin@tktk.ee ruum: TLN-A114 CV-ETIS
Karin Lindroos
külalislektor
Teele Peets
lektor, moetööstuse õppekava juht, rõivaste tehnilise disaini õppesuuna juht
teele.peets@tktk.ee Tel: 666 4563 ruum: TLN-A415
Mare-Ann Perkmann
külalislektor
mareann.perkmann@tktk.ee ruum: TLN-A414
Anneli Reinok
külalislektor
anneli.reinok@tktk.ee Tel: 666 4574 ruum: TLN-A114
Diana Tuulik
lektor, Aasta õppejõud 2020
diana.tuulik@tktk.ee ruum: TLN-A414
Monica Vilms
lektor
monica.vilms@tktk.ee Tel: 666 4573 ruum: TLN-A118 CV-ETIS
Andres Kase
külalisõpetaja
Johanna Maripuu
külalisõpetaja
Ruslan Raid
külalisõpetaja
Anna Truver
külalisõpetaja, tööstustehnoloogia ja turunduse õppekava juhi kt
anna.truver@tktk.ee ruum: TLN-A114
Eve Kildvee
laboriinsener
eve.kildvee@tktk.ee Tel: 5305 5110 ruum: õmbluslabor, Siidisaba 7
Jane Kivistik
laboriinsener
jane.kivistik@tktk.ee Tel: 666 4563 ruum: TLN-A415
Saima Reedi
laboriinsener
saima.reedi@tktk.ee Tel: 5305 5110 ruum: õmbluslabor, Siidisaba 7