Tehnoloogia ja ringmajanduse instituut - Tallinna Tehnikakõrgkool

Tehnoloogia ja ringmajanduse instituut

Tehnoloogia ja ringmajanduse instituut

Evelin Vaab
instituudi direktor, moetööstuse õppekava ressursikorralduse õppesuuna juht
evelin.vaab@tktk.ee
666 4560
TLN-A414
Helina Prints
juhiabi
helina.prints@tktk.ee
666 4561
TLN-A114
Jaak Lavin
külalislektor, tootmise ja tootmiskorralduse õppekava juhi kt
jaak.lavin@tktk.ee
5699 3449
TLN-A114
CV-ETIS
Oliver Kalda
juhtivlektor, keskkonnatehnoloogia ja -juhtimise õppekava juht
oliver.kalda@tktk.ee
666 4573
TLN-A118
CV-ETIS
Merje Beilmann
lektor, moetööstuse õppekava tehnoloogia ja tootearenduse õppesuuna juht
Teele Peets
lektor, moetööstuse õppekava juht, rõivaste tehnilise disaini õppesuuna juht
teele.peets@tktk.ee
666 4563
TLN-A415
CV-ETIS
Anna Truver
külalisõpetaja, tööstustehnoloogia ja turunduse õppekava juhi kt
Viiu Sillaste
emeriitprofessor
Erki Lember
professor
Toomas Pihl
professor
toomas.pihl@tktk.ee
666 4572
TLN-A114
CV-ETIS
Ada Traumann
professor
Deniss Klauson
külalisprofessor
Ilme Alandi
lektor
Margit Kuusk
lektor
Diana Tuulik
lektor, Aasta õppejõud 2020
Monica Vilms
lektor
monica.vilms@tktk.ee
666 4573
TLN-A118
CV-ETIS
Britta Liisa Brutus
külalislektor
Karin Lindroos
külalislektor
Mare-Ann Perkmann
külalislektor
Andres Kase
külalisõpetaja
Ruslan Raid
külalisõpetaja
Eve Kildvee
laboriinsener
eve.kildvee@tktk.ee
5305 5110
õmbluslabor, Siidisaba 7
Jane Kivistik
laboriinsener
jane.kivistik@tktk.ee
666 4563
TLN-A415
Saima Reedi
laboriinsener
saima.reedi@tktk.ee
5305 5110
õmbluslabor, Siidisaba 7