Tehnikainstituut - Tallinna Tehnikakõrgkool

Tehnikainstituut

Vello Vainola
instituudi direktor
vello.vainola@tktk.ee Tel: 666 4554 ruum: TLN-A224 CV-ETIS
Kaja Lattu
juhiabi
kaja.lattu@tktk.ee Tel: 666 4555, 5557 4657 ruum: TLN-A224
Tavo Kangru
professor, masinaehituse õppekava juht
tavo.kangru@tktk.ee Tel: 666 4556 ruum: TLN-A224; TLN-C107 CV-ETIS
Henri Vennikas
juhtivlektor, autotehnika õppekava juht
henri.vennikas@tktk.ee Tel: 666 4558 ruum: TLN-A229 CV-ETIS
Raiko Annask
lektor
raiko.annask@tktk.ee Tel: 666 4558 ruum: TLN-A229
Kaido Hiieleek
külalislektor
kaido.hiieleek@tktk.ee Tel: 666 4558 ruum: TLN-A229
Andres Jagomägi
külalislektor
Heljut Kalda
lektor
heljut.kalda@tktk.ee Tel: 666 4557 ruum: TLN-A230 CV-ETIS
Aimar Lukk
külalislektor
aimar.lukk@tktk.ee Tel: 666 4558 ruum: TLN-A229
Janek Luppin
lektor
janek.luppin@tktk.ee Tel: 666 4558 ruum: TLN-A229
Madis Moor
lektor
madis.moor@tktk.ee ruum: TLN-B213
Jaanus Ojangu
lektor
jaanus.ojangu@tktk.ee Tel: 666 4557 ruum: TLN-A230
Marek Pakkin
lektor
marek.pakkin@tktk.ee Tel: 666 4556 ruum: TLN-A224 CV-ETIS
Ruubo Roots
lektor
ruubo@ruubo.com ruum: TLN-B213 CV-ETIS
Samo Saarts
lektor, robotitehnika õppekava juht
samo.saarts@tktk.ee ruum: TLN-B202 CV-ETIS
Peter Šverns
külalislektor
peter.sverns@tktk.ee ruum: TLN-B214; TLN-C107 CV-ETIS
Mart Tiidemann
lektor
mart.tiidemann@tktk.ee Tel: 666 4556 ruum: TLN-A224 CV-ETIS
Kristo Vaher
külalislektor, elektritehnika õppekava juht
kristo.vaher@tktk.ee ruum: TLN-B213 CV-ETIS
Margus Villau
lektor
margus.villau@tktk.ee Tel: 666 4558 ruum: TLN-A229
Andres Mandre
õpetaja
andres.mandre@tktk.ee Tel: 666 4557 ruum: TLN-A230
Janis Piiritalo
õpetaja
Indrek Tukmann
külalisõpetaja
indrek.tukmann@tktk.ee Tel: 513 3109 ruum: TLN-B203
Tiit Hõlpus
Laboriinsener
tiit.holpus.001@mail.ee ruum: TLN-D101
Nikita Pikkas
laborant
nikita.pikkas@tktk.ee ruum: automaatikalabor, tööstus 4.0 labor
Andreas Lünekund
laborant
andreas.lunekund@tktk.ee ruum: TLN-B203