Rektoraat - Tallinna Tehnikakõrgkool

Rektoraat

Enno Lend
rektor, professor
enno.lend@tktk.ee Tel: 666 4500 ruum: TLN-A205 CV-ETIS
Merike Simmer
rektori abi
tktk@tktk.ee Tel: 666 4500 ruum: TLN-A205
Martti Kiisa
õppeprorektor, professor
martti.kiisa@tktk.ee Tel: 666 4502 ruum: TLN-A206 CV-ETIS
Tarmo Sildeberg
arendusprorektor
tarmo.sildeberg@tktk.ee Tel: 666 4504 ruum: TLN-A209
Kaire Eerik
õppeosakonna juhataja
kaire.eerik@tktk.ee Tel: 666 4527 ruum: TLN-A105
Anneli Jõgiste
jurist
anneli.jogiste@tktk.ee Tel: 666 4507 ruum: TLN-A203
Marek Simulman
kommunikatsiooni ja turunduse juhtivspetsialist
marek.simulman@tktk.ee Tel: +372 502 4843 ruum: TLN-A109
Merle Varendi
kvaliteedi- ja analüüsiosakonna juhataja
merle.varendi@tktk.ee Tel: 666 4536 ruum: TLN-A101
Jaana Vatsar
rektoraadi büroo juhataja
jaana.vatsar@tktk.ee Tel: 5615 2000 ruum: TLN-A204
Elo Viljus
personali juhtivspetsialist
elo.viljus@tktk.ee Tel: 666 4509 ruum: TLN-A202a