Rektoraadi büroo - Tallinna Tehnikakõrgkool

Rektoraadi büroo

Jaana Vatsar
rektoraadi büroo juhataja
jaana.vatsar@tktk.ee Tel: 5615 2000 ruum: TLN-A204
Anneli Jõgiste
jurist
anneli.jogiste@tktk.ee Tel: 666 4507 ruum: TLN-A203
Anne Kraav
rektori nõunik
anne.kraav@tktk.ee Tel: 666 4503 ruum: TLN-A209 CV-ETIS
Merike Simmer
rektori abi
tktk@tktk.ee Tel: 666 4500 ruum: TLN-A205
Marek Simulman
kommunikatsiooni ja turunduse juhtivspetsialist
marek.simulman@tktk.ee Tel: +372 502 4843 ruum: TLN-A109
Lisete Tagen
kommunikatsiooni ja turunduse spetsialist
lisete.tagen@tktk.ee Tel: +372 505 2396 ruum: TLN-A109
Elo Viljus
personali juhtivspetsialist
elo.viljus@tktk.ee Tel: 666 4509 ruum: TLN-A202a
Lembe Kaljula
personalispetsialist
lembe.kaljula@tktk.ee Tel: 666 4506 ruum: TLN-A202
Marina Viisileht
arhivaar
marina.viisileht@tktk.ee Tel: 5699 9244 ruum: TLN-A202