Rektoraadi büroo - Tallinna Tehnikakõrgkool

Rektoraadi büroo

Jaana Vatsar
rektoraadi büroo juhataja
jaana.vatsar@tktk.ee
5615 2000
TLN-A204
Anneli Jõgiste
jurist
anneli.jogiste@tktk.ee
666 4507
TLN-A203
Anne Kraav
rektori nõunik
anne.kraav@tktk.ee
666 4503
TLN-A209
CV-ETIS
Merike Simmer
rektori abi
tktk@tktk.ee
666 4500
TLN-A205
Marek Simulman
kommunikatsiooni ja turunduse juhtivspetsialist
marek.simulman@tktk.ee
+372 502 4843
TLN-A109
Lisete Tagen
kommunikatsiooni ja turunduse spetsialist
lisete.tagen@tktk.ee
+372 505 2396
TLN-A109
Elo Viljus
personali juhtivspetsialist
elo.viljus@tktk.ee
666 4509
TLN-A202a
Lembe Kaljula
personalispetsialist
lembe.kaljula@tktk.ee
666 4506
TLN-A202
Marina Viisileht
arhivaar
marina.viisileht@tktk.ee
5699 9244
TLN-A202