Teenusmajanduse instituut - Tallinna Tehnikakõrgkool

Teenusmajanduse instituut

Teenusmajanduse instituut

Kati Nõuakas
direktor, juhtivlektor, Aasta õppejõud 2019
kati.nouakas@tktk.ee
329 5950
MDR-A207; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
CV-ETIS
Helle Noorväli
kaasprofessor
helle.noorvali@tktk.ee
329 5973
MDR-A128; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
CV-ETIS
Epp Kiik
juhiabi
epp.kiik@tktk.ee
329 5950
MDR-A204; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
Pille Koit
õppekorralduse spetsialist
pille.koit@tktk.ee
329 5962
MDR-A108; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
Heli Freienthal
juhtivlektor, teabehalduse ja infosüsteemide korraldamise õppekava juht
heli.freienthal@tktk.ee
329 5961
MDR-A121; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
CV-ETIS
Heve Kirikal
lektor, kaubandusökonoomika õppekava juht
heve.kirikal@tktk.ee
329 5964
MDR-A104; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
CV-ETIS
Helen Kool
lektor, sotsiaaltöö õppekava juht, Aasta õppejõud 2020
helen.kool@tktk.ee
329 5975
MDR-G203; Tiigivahe tee 1, Mõdriku, Lääne-Virumaa
CV-ETIS
Liina Maasik
lektor, majandusarvestuse õppekava juht
liina.maasik@tktk.ee
329 5964
MDR-A104; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
CV-ETIS
Virve Transtok
lektor, ärijuhtimise õppekava juht
virve.transtok@tktk.ee
329 5962
MDR-A108; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
CV-ETIS
Laivi Annus-Anijärv
lektor
laivi.annus-anijarv@tktk.ee
329 5958
MDR-A214; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
Sirje Jakobson
lektor
sirje.jakobson@tktk.ee
329 5964
MDR-A104; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
CV-ETIS
Malle Kasearu
lektor
malle.kasearu@tktk.ee
329 5958
MDR-A214; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
CV-ETIS
Jaanika Kirs
lektor
jaanika.kirs@tktk.ee
329 5971
MDR-G202, Tiigivahe tee 1, Mõdriku, Lääne-Virumaa
Kaie Kranich
lektor, töökeskkonnaspetsialist
kaie.kranich@tktk.ee
329 5973
MDR-A128; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
CV-ETIS
Siiri Luts
lektor
siiri.luts@tktk.ee
329 5957
MDR-A202; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
CV-ETIS
Tiia Murulaid
lektor
tiia.murulaid@tktk.ee
329 5956
MDR-A106, Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne Virumaa
CV-ETIS
Meeli Männamäe
lektor
meeli.mannamae@tktk.ee
329 5974
MDR-D05; Tiigivahe tee 4, Mõdriku, Lääne-Virumaa
CV-ETIS
Ave Nukka
lektor
ave.nukka@tktk.ee
329 5958
MDR-A214; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
CV-ETIS
Mare Pärenson
lektor
mare.parenson@tktk.ee
329 5959
MDR-A223; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
CV-ETIS
Meelis Rebane
lektor, Aasta õppejõud 2021
meelis.rebane@tktk.ee
329 5957
MDR-A202; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
CV-ETIS
Diana Tandru
lektor
diana.tandru@tktk.ee
329 5959
MDR-A223; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
CV-ETIS
Triin Vahula
lektor
triin.vahula@tktk.ee
329 5975
MDR-G203; Tiigivahe tee 1, Mõdriku, Lääne-Virumaa
CV-ETIS
Eva Vahtramäe
lektor
eva.vahtramae@tktk.ee
329 5965
MDR-A111; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
CV-ETIS
Merli Tammi-Jõeveer
laborant, üliõpilaste nõustaja
merli.tammi-joeveer@tktk.ee
329 5971
MDR-G114