Teenusmajanduse instituut - Tallinna Tehnikakõrgkool

Teenusmajanduse instituut

Helle Noorväli
instituudi direktor, kaasprofessor, majandusarvestuse õppekava juht
helle.noorvali@tktk.ee Tel: 329 5952 ruum: MDR-A207; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
Epp Kiik
juhiabi
epp.kiik@tktk.ee Tel: 329 5950 ruum: MDR-A204; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
Pille Koit
õppekorralduse spetsialist
pille.koit@tktk.ee Tel: 329 5962 ruum: MDR-A108; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
Laivi Annus-Anijärv
lektor
laivi.annus-anijarv@tktk.ee Tel: 329 5958 ruum: MDR-A214; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
Heli Freienthal
lektor, teabehalduse ja infosüsteemide korraldamise õppekava juht
heli.freienthal@tktk.ee Tel: 329 5961 ruum: MDR-A121; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
Sirje Jakobson
lektor
sirje.jakobson@tktk.ee Tel: 329 5964 ruum: MDR-A104; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
Malle Kasearu
lektor
malle.kasearu@tktk.ee Tel: 329 5958 ruum: MDR-A214; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
Heve Kirikal
lektor, kaubandusökonoomika õppekava juht
heve.kirikal@tktk.ee Tel: 329 5964 ruum: MDR-A104; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
Jaanika Kirs
lektor
jaanika.kirs@tktk.ee Tel: 328 5971 ruum: MDR-G202, Tiigivahe tee 1, Mõdriku, Lääne-Virumaa
Helen Kool
lektor, sotsiaaltöö õppekava juht, Aasta õppejõud 2020
helen.kool@tktk.ee Tel: 329 5975 ruum: MDR-G203; Tiigivahe tee 1, Mõdriku, Lääne-Virumaa
Kaie Kranich
lektor, töökeskkonnaspetsialist
kaie.kranich@tktk.ee Tel: 329 5973 ruum: MDR-A128; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
Siiri Luts
lektor
siiri.luts@tktk.ee Tel: 329 5957 ruum: MDR-A202; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
Liina Maasik
lektor
liina.maasik@tktk.ee Tel: 329 5964 ruum: MDR-A104; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa CV-ETIS
Tiia Murulaid
lektor
tiia.murulaid@tktk.ee Tel: 329 5956 ruum: MDR-A106, Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne Virumaa
Meeli Männamäe
lektor
meeli.mannamae@tktk.ee Tel: 329 5974 ruum: MDR-D05; Tiigivahe tee 4, Mõdriku, Lääne-Virumaa
Ave Nukka
lektor
ave.nukka@tktk.ee Tel: 329 5958 ruum: MDR-A214; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
Mare Pärenson
lektor
mare.parenson@tktk.ee Tel: 329 5959 ruum: MDR-A223; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
Meelis Rebane
lektor, Aasta õppejõud 2021
meelis.rebane@tktk.ee Tel: 329 5957 ruum: MDR-A202; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
Diana Tandru
lektor
diana.tandru@tktk.ee Tel: 329 5959 ruum: MDR-A223; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
Virve Transtok
lektor, ärijuhtimise õppekava juht
virve.transtok@tktk.ee Tel: 329 5962 ruum: MDR-A108; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa
Triin Vahula
lektor
triin.vahula@tktk.ee Tel: 329 5975 ruum: MDR-G203; Tiigivahe tee 1, Mõdriku, Lääne-Virumaa
Eva Vahtramäe
lektor
eva.vahtramae@tktk.ee Tel: 329 5965 ruum: MDR-A111; Tiigivahe tee 2, Mõdriku, Lääne-Virumaa