Humanitaar- ja majandusainete keskus - Tallinna Tehnikakõrgkool

Humanitaar- ja majandusainete keskus

Humanitaar- ja majandusainete keskus

Britt Petjärv
keskuse juhataja, lektor
britt.petjarv@tktk.ee
666 4576
TLN-A324
CV-ETIS
Raili Juurikas
juhtivlektor
raili.juurikas@tktk.ee
666 4577
TLN-A324
CV-ETIS
Helen Kiis
juhtivlektor
helen.kiis@tktk.ee
666 4578
TLN-A330
CV-ETIS
Olga Kuzmina
juhtivlektor
olga.kuzmina@tktk.ee
666 4577
TLN-A324
CV-ETIS
Ülle Aasjõe
lektor
ylle.aasjoe@tktk.ee
666 4578
TLN-A330
CV-ETIS
Anneli Kaldoja
lektor
anneli.kaldoja@tktk.ee
666 4577
TLN-A324
CV-ETIS
Meos Holger Kiik
lektor
holger.kiik@tktk.ee
666 4577
TLN-A324
CV-ETIS
Maie Kuning
lektor
maie.kuning@tktk.ee
666 4577
TLN-A324
CV-ETIS
Lea Püss
lektor
lea.puss@tktk.ee
666 4577
TLN-A324
CV-ETIS
Priit Siitan
lektor, aasta õppejõud 2022
priit.siitan@tktk.ee
666 4578
TLN-A330
CV-ETIS
Mari Suurväli
lektor
mari.suurvali@tktk.ee
666 4578
TLN-A330
Silver Toompalu
lektor
silver.toompalu@tktk.ee
666 4578
TLN-A330
CV-ETIS
Galina Koch
külalislektor
Irina Kolodinskaja
külalislektor
Annely Mängel
külalislektor
Anna Elise Rohtmets
külalislektor
Mari-Leen Treimann
külalisõpetaja