Prindi

Nõustamine

Tallinna Tehnikakõrgkoolis tegelevad üliõpilaste nõustamisega nii akadeemilised kui ka tugistruktuuri üksused. Pakutakse õpinõustamist, sotsiaalset, karjäärile suunatud või ka psühholoogilist nõustamist.

Esmakursuslasi aitavad õppetööde ja muude küsimuste korral tuutorid.

Esmane nõustaja igas instituudis on instituudi juhiabi, kes vajadusel suunab üliõpilase edasi.

Instituutides on määratud õppekava juhid-nõustajad, kelle ülesanne on selgitada üliõpilastele õppekava läbimisega seonduvat ja suunata üliõpilasi lähtuvalt õppekavast õigeid valikuid ja otsuseid tegema.

Igal õppekaval on oma VÕTA nõustaja-hindaja, kelle toel saavad üliõpilased vormistada taotluse varasemate õpingute ja töökogemuse kaudu läbitud õpingute arvestamiseks.

Praktikate juhendajad pakuvad nii akadeemilist kui ka karjäärialast tuge.

Lisaks on üliõpilastel võimalik nõu ja abi saada Tallinna Tehnikakõrgkooli tugistruktuuri üksustest. Õppeosakonna õppekorralduse spetsialistid tegelevad õpinõustamisega, muuhulgas üliõpilaste nõustamine mobiilsuse ja vastavate programmide kasutamise küsimustes, vastuvõtuspetsialist akadeemilise ja sotsiaalse nõustamisega sisseastujatele. Oma aine raames nõustavad üliõpilasi kõik õppejõud.


Arhitektuuriinstituut

Õpinõustamine
Vastuvõtu ja õppeanalüüsi spetsialist Tiiu Rivis (tiiu.rivis[ät]tktk.ee)

Õppekava nõustamine
Rakendusarhitektuur
Arhitektuuriinstituudi direktor, õppekava juht lektor Hindrek Kesler (hindrek.kesler[ät]tktk.ee)


Ehitusinstituut

Õpinõustamine
Õppekorralduse spetsialist Kaidi Laks (kaidi.laks[ät]tktk.ee)

Õppekava nõustamine
Hoonete ehitus
Õppekava juht lektor Sirle Suviste (sirle.suviste[ät]tktk.ee)
Õppekava lektor Anneli Ramjalg (anneli.ramjalg[ät]tktk.ee)

Kinnisvara korrashoid
Õppekava juht lektor Leena Paap (leena.paap(ät)tktk.ee)

Rakendusgeodeesia
Õppekava juht dotsent Raivo Ranne (raivo.ranne[ät]tktk.ee)

Teedeehitus
Õppekava juht dotsent Julija Šommet (julija[ät]tktk.ee)


Logistikainstituut

Õpinõustamine
Õppeinfosüsteemi administraator Liina Urbanus (liina.urbanus[ät]tktk.ee)

Õppekava nõustamine
Transport ja logistika
Õppekava juht lektor Kati Nõuakas (kati.nouakas[ät]tktk.ee)

Transpordi- ja liikluskorraldus
Õppekava juht lektor Sven Kreek (sven.kreek[ät]tktk.ee)


Ringmajanduse ja tehnoloogia instituut

Õpinõustamine
Vastuvõtu ja õppeanalüüsi spetsialist Tiiu Rivis (tiiu.rivis[ät]tktk.ee)

Õppekava nõustamine
Keskkonnatehnoloogia ja –juhtimine
Õppekava juht lektor Oliver Kalda (oliver.kalda[ät]tktk.ee)

Tootmine ja tootmiskorraldus
Õppesuuna juhi kohusetäitja assistent Lea Murumaa (lea.murumaa[ät]tktk.ee)
Tööstustehnoloogia suund
Õppesuuna juht lektor Annika Koitmäe-Pihl (annika.koitmae[ät]tktk.ee)


Rõiva ja tekstiili instituut

Õpinõustamine
Õppekorralduse spetsialist Kristina Aedviir (kristina.aedviir[ät]tktk.ee)

Õppekava nõustamine
Moetööstus
Rõivaste tehniline disain
Õppesuuna juht lektor Teele Peets (teele.peets[ät]tktk.ee)

Tehnoloogia ja tootearendus
Õppesuuna juht lektor Merje Beilmann (merje.beilmann[ät]tktk.ee)

Ressursikorraldus
Õppesuuna juhi kohusetäitja assistent Evelin Vaab (evelin.vaab[ät]tktk.ee)


Tehnikainstituut

Õpinõustamine
Õppekorralduse spetsialist Sirje Herkel (sirje.herkel[ät]tktk.ee)

Õppekava nõustamine
Autotehnika
Õppekava juht lektor Henri Vennikas (henri.vennikas[ät]tktk.ee)

Elektritehnika
Õppekava juht lektor Kristo Vaher (kristo.vaher[ät]tktk.ee)

Masinaehitus
Õppekava juht lektor Tavo Kangru (tavo.kangru[ät]tktk.ee)

Robotitehnika
Õppekava juht lektor Samo Saarts (samo.saarts[ät]tktk.ee)


Psühholoogiline nõustamine

Humanitaar- ja majandusainete keskuse lektor Anneli Kaldoja (anneli.kaldoja[ät]tktk.ee)
Humanitaar- ja majandusainete keskuse lektor Raili Juurikas (raili.juurikas[ät]tktk.ee)


  • Jaga: